+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Ziņu arhīvs

Gleznošana Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

9. februārī plkst. 17.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notiks radoša gleznošanas nodarbība, iedvesmojoties no Birutas Baumanes darbiem.

 

Šoreiz apmeklētajiem būs iespēja aplūkot Birutas Baumanes mākslas darbus, iepazīt gleznošanas pamatus, iejusties gleznotāju lomā un uzgleznot savu neatkārtojamo mākslas darbu.

Gleznotāja Biruta Baumane ir viena no spilgtākajām savas paaudzes, kā arī 20. gadsimta otrās puses latviešu māksliniecēm. Galvenokārt gleznojusi figurālas ainas, atklājot cilvēka dzīves ikdienas ritmu - traģisma un prieka brīžus. Mākslinieces daiļradi raksturo spēcīga kompozīcija un zīmējums, latvisks, tomēr drosmīgs kolorīts, kas klāts brīžiem temperamentīgiem otas triepieniem. Tā kā radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

Gleznošanas nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies piektdien, 9.februārī, biļetes cena – 7 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā un Birutas Baumanes izstādes apskate. Līdzi jāņem tikai labs garastāvoklis, jo visi materiāli tiks nodrošināti. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.
Uz tikšanos muzejā!

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs
museum@daugavpils.lv
tālr.: 20203713,

www.dnmm.lvDalīties ar ziņu:
atpakaļ