+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

23.01.2024

28. janvārī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radoša gleznošanas nodarbība, iedvesmojoties no Birutas Baumanes darbiem.

Šoreiz bērniem kopā ar vecākiem būs iespēja iejusties gleznotāju lomā un uzgleznot savu neatkārtojamo mākslas darbu. “Ģimenes dienas” ietvaros būs iespēja aplūkot Birutas Baumanes mākslas darbus, iepazīt gleznošanas pamatus, kā arī izmēģināt sevi mākslinieka lomā.

Gleznotāja Biruta Baumane ir viena no spilgtākajām savas paaudzes, kā arī 20. gadsimta otrās puses latviešu māksliniecēm. Galvenokārt gleznojusi figurālas ainas, atklājot cilvēka dzīves ikdienas ritmu - traģisma un prieka brīžus. Mākslinieces daiļradi raksturo spēcīga kompozīcija un zīmējums, latvisks, tomēr drosmīgs kolorīts, kas klāts brīžiem temperamentīgiem otas triepieniem. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

 “Ģimenes dienas” nodarbības Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 28.janvārī, ģimenes biļetes cena – 7 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate. Līdzi jāņem tikai labs garastāvoklis, jo visi materiāli tiks nodrošināti. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.
Uz tikšanos muzejā! Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs

museum@daugavpils.lv

tālr.: 20203713,

www.dnmm.lv


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ