+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
Ziņu arhīvs

Mātes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

02.05.2023

Svētdien, 7. maijā, plkst. 12.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina ģimenes uz īpašām Mātes dienai veltītām aktivitātēm, kuru laikā būs iespēja radoši un izzinoši pavadīt laiku!

Katram ģimenes loceklim būs iespēja šo dienu pavadīt īpaši. Bērni varēs piedalīties Mātes dienai veltītajā radošajā darbnīcā, bet vecāki ir aicināti apmeklēt muzeju, lai kopā ar muzeja speciālistu iepazītu aktuālās izstādes un pastāvīgās ekspozīcijas.

 

Pirmo reizi Mātes diena maija otrajā svētdienā tika svinēta 1908. gadā ASV, kad svētdienas skolas skolotāja Anna Rīsa Džārvisa no Rietumvirdžīnijas, godinot savu māti, rīkoja baznīcu dievkalpojumus. Mātes dienu dažādās pasaules valstīs svin dažādos datumos, un pārsvarā tā ir svētku diena, kad īpaši godinām mātes, vecmāmiņas, krustmātes, augstu vērtējot nesavtīgo ieguldījumu ģimenē un bērnu ikdienas dzīvē.

 

Atzīmējot šos svētkus, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sagatavojis Mātes dienai veltītas aktivitātes, kuras aicina apmeklēt ģimenes, īpaši bērnus un viņu māmiņas. Mātes dienai veltītās aktivitātes norisināsies svētdien, 7. maijā no plkst.12.00. Aicinām pieteikt dalību iepriekš, zvanot pa tālruni 20203713. Īpašās ģimenes biļetes cena – 7,00 eiro.

Informējam, ka pasākums tiks fotografēts un filmēts publicitātes un vēsturiskajām vajadzībām.

atpakaļ