+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Daugavpils muzejs aicina apmeklēt „Kaķu namu”

2014.gada 12.maijā plkst. 14.00 Daugavpils Novadpetniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8, Daugavpilī) tiks atklāta rotaļlietu meistares Innas Smirnovas darbu izstāde „Kaķu nams”. Meistares darinājumi būs skatāmi līdz 15.jūnijam.

Inna Smirnova, dzimusi 1964.gadā Šliselburgā (Krievija), 1986.gadā absolvēja Ļeningradas Valsts Universitātes matemātikas- mehānikas fakultāti. Pašlaik strādā par programmētāju lielā ķīmijas uzņēmumā Igaunijā.

Ar tekstila lellēm nodarbojas no 1989.gada. Sākumā izgatavotās lelles bija aizkustinošas dāvanas draugiem un tuviniekiem. Pakāpeniski tas izveidojās  par nopietnu aizraušanos.

Pirmā izstāde ar Innas Smirnovas izgatavoto leļļu  piedalīšanos notika 2007.gadā Igaunijas pilsētā Kohtla-Jarve, kur pašlaik dzīvo to autore.

No 2009.gada Inna ir Autoreļļu un rotaļlietu meistaru Baltijas Ģildes biedrs. Šobrīd viņa jau ir piedalījusies vairākās starptautiskās izstādēs.

Savos darbos autore lielu uzmanību pievērš formām un detaļām. Katra izgatvotā lelle ir unikāla, ar savu izteiktu individualitāti. Starp izstādes eksponātiem ir gan interjēra lelles, gan raksturīgas lelles. Īpašu vietu autora radošajā darbībā ieņem lelles-kaķi. Izstādē „Kaķu nams” lelles-kaķi tiek  parādītas  visā to dauzveidībā.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ