+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

„Kaķu mammas” balvu ieguva mazais Reinis no Daugavpils

2014.gada 15.jūnijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā ar kaķu zīmējumu konkursa uzvarētāja apbalvošanu noslēdzās rotaļlietu meistares Innas Smirnovas darbu izstāde „Kaķu nams”. Par pūkainā mīluļa ieguvēju kļuva trīsgadīgais Reinis Lūkass Davidčuks no Daugavpils. Izstāde „Kaķu nams” Daugavpils Novadpetniecības un mākslas muzejā bija skatāma no 2014.gada 12.maija. Vairāk nekā mēneša garumā mazos un lielos daugavpiliešus un pilsētas viesus priecēja draiskulīgie, mīļie, nešpetnie un bezgalīgi jaukie Innas Smirnovas darinātie runči, kaķēni un daiļās kaķenes. Vienlaikus norisinājās arī zīmējumu konkurss, kura rezultāti tika pasludināti izstādes noslēguma dienā, 15.jūnijā.

Kopā kaķu kuplo saimi papildināja 61 runča zīmējums. Noteikt labāko darbu bērnu krāšņo zīmējumu vidū nebija viegli, taču „kaķu mamma”, māksliniece Inna Smirnova,  par uzvarētāju atzina mazo daugavpilieti, 12.bērnudārza audzēkni Reini Lūkasu Davidčuku, kurš arī ieguva apsolīto balvu – jauko rotaļrunci, kas tagad apmetīsies uz dzīvi viņa mājās. Mazais Reinis bija ārkārtīgi priecīgs par iegūto balvu, kas kļūs par labu dāvanu puisēnam, kurš 1.jūlijā nosvinēs nu jau ceturto dzimšanas dienu.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs pievienojas apsveikumiem un pateicas visiem talantīgajiem mazajiem muzeja apmeklētājiem, kuri vienmēr ir laipni gaidīti ciemos un aicināti apmeklēt arī citas interesantās muzeja iztādes. Uz tikšanos muzejā!

 


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ