+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

24.01.2023

29. janvārī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radošā nodarbība. Tajā bērniem un vecākiem būs iespēja izveidot gleznu no folijas.

No neparastiem priekšmetiem, kas nesaistās ar rokdarbiem, ir iespējams izveidot interesantus dekoratīvus elementus. Šo svētdien mēģināsim izveidot gleznu no parastās folijas, kuru ikdienā redzam šokolādes un konfekšu batoniņos, izmantojam virtuvē ēdienu gatavošanas laikā.

Amatniecība no folijas nezaudē savu izskatu pat nelabvēlīgos apstākļos, un to var izmantot interjera dekorēšanai. Izveidota folijas glezna būs neparasts dekora priekšmets interjerā. Radošajā darbnīcā katrs dalībnieks veidos rokdarbu no folijas. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

“Ģimenes dienas” radošā nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 29. janvārī no plkst. 13.00. Ģimenes biļetes cena 7,00 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.

Radošās darbnīcas ir veids kā atklāt jaunus talantus sevī un iemācīties vēl nedarītas lietas. Laipni gaidīti visi interesenti!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ