+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

07.12.2022

11. decembrī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks radoša nodarbība. Tajā bērniem un vecākiem būs iespēja izveidot nākamā gada simbolu – trusi.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā līdz 15. janvārim atvērta izstāde “Ziemassvētku apsveikumi un dāvanas”. Tajā apskatāmas mākslinieces un dizaina zīmola “ALC ART” dibinātājas Aleksandras Čudnovskas fotoatklātnes par Ziemassvētku un Jaungada tēmām, kā arī Ziemassvētku eglītes rotājumi.

Iedvesmojoties no šīs izstādes, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālisti bērnus un viņu vecākus “Ģimenes dienā” aicina kopīgi izveidot 2023. gada simbolu – trusi. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

“Ģimenes dienas” radošā darbnīca Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies jau šo svētdien, 11. decembrī no plkst. 13.00. Ģimenes biļetes cena – 7,00 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīcijas un izstāžu apskate. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ