+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sarūpējis dāvanu skolēniem 1. septembrī.

31.08.2022

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Māla mākslas centrs sveic visus skolēnus un skolotājus Zinību dienā! Par godu šiem svētkiem 1.septembrī, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, skolēniem muzeja ekspozīciju un Māla mākslas centra apskate ir pilnīgi bez maksas! 

Apmeklētāju uzmanībai muzejā tiek piedāvātas šādas ekspozīcijas un izstādes: ekspozīcija “Daugavpils novada kultūrvēsture”, Pjotra Hudobčenoka telpisko mākslas darbu izstāde „Dvinskas stāsti”, interjera izstāde „Pagātnes reveranss”, izstāde “Ceļš uz dievnamu”, interjera un sadzīves priekšmetu izstāde “Padomju laika dzīvoklī”, piemiņas izstāde “Morozovu ģimenes stāsti”, izstāde “Nauda ar Latvijas dvēseli. Lats”, Vēsturiskā modelēšanas kluba “Robeža” izstāde, gleznotājas Elgas Grīnvaldes izstāde “Meditācija”, jauno mākslinieku izstāde “Kompleksais piedāvājums”, kā arī dabas ekspozīcija un Leonīda Bauļina mākslas zāle.

Māla mākslas centrā apskatei tiek piedāvāta Nataljas Marinohas izstāde “Gaisīgais balanss”.

1.septembrī muzeja ir atvērts no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 (Rīgas ielā 8), bet Māla mākslas centrs no plkst. 12.00 līdz plkst. 18.00 (18.Novembra ielā 8).


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ