+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Gleznotājas Natalias Marinohas personālizstāde "Gaisīgais balanss".

22.08.2022

No 26. augusta Daugavpils Māla mākslas centrā būs skatāma jubilejas Natalias Marinohas gleznu izstāde "Gaisīgais balanss". Ekspozīcija atklās gaisīguma un bezgalības noslēpumus.

Natalia Marinoha interpretē noskaņas, kurās ir attēlotas dvēseles smalkās plūsmas un mainīgums. Par ideju un nosaukumu Natalia M. stāsta: “Mana jaunā izstāde "Gaisīgais balanss " runā par manām jūtām un emocijām. Gaiss – ir tas, bez kā mēs nevaram eksistēt. Glezniecība man ir gandrīz kā gaiss, tā dod spēku dzīvot un atspoguļot savas pasaules gleznās, atrast garīgo līdzsvaru un dzīves harmoniju.”

Natalia Marinoha darbojas Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijā, ir vairākkārtēja starptautisku plenēru dalībniece Latvijā, Lietuvā un Krievijā. Māksliniece piedalījusies  vairāk kā 50 grupu izstādēs Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Vācijā, Francijā un citās valstīs. Nataļjai  M. ir bijušas 11 personālizstādes Latvijā, tajā skaitā izstāde “Plūsma” Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā 2016. gadā. Mākslinieces darbi ir atrodami privātās un publiskās kolekcijās Latvijā un citās valstīs.

Izstāde būs pieejama apmeklētājiem līdz 23.oktobrim, no trešdienas līdz sestdienai no 12:00 līdz 18:00 un svētdienās no 12:00 līdz 16:00.

Laipni gaidīti Daugavpils Māla mākslas centrā (18.novembra iela 8)!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ