+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

22.08.2022

28. augustā plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina vecākus ar bērniem apmeklēt “Ģimenes dienu”, kurā piedalīsies Zumba Queenz Daugavpils Margaritas Začiņajevas vadībā.

Zumba ir deju - fitnesa programma, kas apvieno Latīņamerikāņu deju ritmus ar aerobikas soļu pamatiem, kļūstot par efektīvu kaloriju dedzināšanas veidu, kas uzlādē ar pozitīvu enerģiju, palīdz saglabāt un uzlabot dejotājiem savu fizisko formu un atbrīvo no stresa. Zumbas nodarbībai nav fiziskā līmeņa ierobežojumi un nav jābūt deju pieredzei. Zumbas nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan tiem, kam jau ir kādas zināšanas dejās.

Pasākuma “Ģimenes diena” dalībnieki ir aicināti aktīvi un enerģiski noslēgt vasaras sezonu, ļaujoties mūzikas un deju ritmiem kopā ar Zumba Qeenz Daugavpils un treneri Margaritu Začiņajevu. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni  20203713.

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 28. augustā no plkst. 13.00 līdz 14.30. Ģimenes biļetes cena apmeklējumam – 3,50 eiro. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ