+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

20.06.2022

Svētdien, 26. jūnijā plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina vecākus ar bērniem apmeklēt “Ģimenes dienu”. Meistarklases gleznošanas nodarbība būs neparasta – apgleznosim akmeņus.

Akmeņi ir dabas materiāls, kas varbūt dažāda lieluma un formas. Akmeņu apgleznošana ir sens mākslas veids. Piemēram, austrumu zemēs arī mūsdienās pastāv gadsimtiem sena neparasta tradīcija, kad viens otram dāvina pašu apgleznotus oļus. Pieņemts uzskatīt, ka akmeņiem ir “dvēsele” un gleznojot uz tā, veidojam dialogu ar “akmens dvēseli”, kas ir vērtīgākais procesa laikā. Akmeņu apgleznošana ir populārs mākslas veids, to darīt ir vienkārši. Jums nav nepieciešamas priekšzināšanas vai apgūt kādu sarežģītu tehniku. Viss, kas jums nepieciešams, ir vēlme radīt un iztēle.

Aicinām jūs pamēģināt un pārbaudīt sevi akmeņu apgleznošanā. Un ticiet mums, lielākā daļa no jums nevarēs apstāties: tas aizrauj, nomierina, jūs vienmēr varat izveidot kaut ko oriģinālu sev vai saviem draugiem un radiem. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713.

“Ģimenes dienas” radošā nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 26. jūnijā no plkst. 13.00 līdz 14.30. Ģimenes biļetes cena muzeja apmeklējumam – 3,50 eiro, dalība radošā nodarbībā 1.00 eiro no dalībnieka. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ