+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

19.04.2022

24. aprīlī plkst. 13.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina vecākus ar bērniem apmeklēt “Ģimenes dienu”. Meistarklases gleznošanas nodarbība būs neparasta – izmantosim kafiju, kas ir ne vien aromātisks dzēriens, bet arī gleznošanas materiāls.

Coffee-art ir oriģināla tehnika, kuras laikā top glezna izmantojot maltu kafijas pupiņu maisījumu. Šī tehnika paver plašu iespēju klāstu, var veidot darbus dažādos sižetos – no pašportreta līdz pat pasaules mēroga šedevram. Krāsu paletes plašā gamma iekļauj sevī gaiši dzeltenus toņus līdz pat tumši brūnām nokrāsām, kas rada veclaicīguma pieskaņu. Esiet droši, pat ja ne reizi neesat gleznojis ar otu, jums izdosies darbs, kuru vēlēsieties parādīt saviem tuviniekiem un draugiem.

Meistarklases dalībnieki veidos zīmējumu no kafijas, kuru varēs paņemt līdzi, ielikt rāmī un papildināt mājas interjeru vai uzdāvināt. Kafijas aromāts ir papildinājums gleznošanas procesam, izmantojiet iespēju un pamēģiniet radīt savu zīmējumu. Tā kā “Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 65424155 vai 20203713.

“Ģimenes dienas” radošā nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien, 24. aprīlī no plkst. 13.00 līdz 14.00. Ģimenes biļetes cena muzeja apmeklējumam – 3,50 eiro, dalība radošā nodarbībā 1.00 eiro no dalībnieka. Pasākuma publicitātes vajadzībām tā laikā var tikt veikta filmēšana un fotografēšana.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ