+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

“Ģimenes diena” Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

14.12.2021
19. decembrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā “Ģimenes dienas” ietvaros notiks eņģeļu darbnīca, kurā katram apmeklētājam būs iespēja izveidot savu eņģeli. 

Ir atnācis gada brīnumainākais laiks. Laiks, kad notiek brīnumi, tiek sarūpētas sirds siltas dāvanas, lai iepriecinātu gan tuviniekus, gan arī citus. Šajā laikā aicinām ģimenes uz eņģeļu darbnīcu, kur katram dalībniekam būs iespēja izveidot un padomāt par savu īpašo eņģeli.

“Ģimenes dienas” radošās nodarbības dalībnieku skaits ir ierobežots, interesentus aicinām pieteikt savu dalību savlaicīgi, darbadienās zvanot uz tālruni 20203713 vai 65424155. Apmeklējums būs iespējams, uzrādot derīgu testēšanas sertifikātu vai derīgu Covid-19 vakcinācijas/izslimošanas sertifikātu, kas būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošu dokumentu.


“Ģimenes dienas” nodarbība Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā norisināsies svētdien 19. decembrī no plkst. 13.00 līdz 15.00. Ģimenes biļetes cena – 3,50 eiro. Tajā iekļauta dalība nodarbībā, kā arī muzeja ekspozīciju un izstāžu apskate. Šajā brīnumu pilnajā laikā aicinām atbalstīt muzeja rīkoto labdarības akciju, atnesot uz muzeju saldumus, pēc iespējas atsevišķi iesaiņotus, vai pašu izgatavotus darinājumus, kuri tiks nogādāti Daugavpils psihoneiroloģiskās slimnīcas Sociālās aprūpes institūcijas (pansionāta) klientiem ar smagām garīgās veselības saslimšanām.
Uz tikšanos muzejā!

 


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ