+371 65424155, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Daugavpils muzejs būs atvērts apmeklētājiem no 5. jūnija

02.06.2021
Līdz ar LR Ministru kabineta 1. jūnija sēdē pieņemto lēmumu par izmaiņām muzeju darbā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un tā struktūrvienība Daugavpils Māla mākslas centrs no 2021. gada 5. jūnija atkal būs atvērti apmeklētājiem. Muzejs un Māla centrs piedāvās drošo vidi apmeklētājiem, ņemot vērā visas Kultūras ministrijas izstrādātas epidemioloģiski drošas darbības vadlīnijas.

Visi Latvijas muzeji bija slēgti 2020. gada 21. decembrī sakarā ar stingrākiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem visā valstī un pacietīgi gaidīja to brīdi, kad varēs tikties ar vēstures un mākslas mīļotājiem, atkal atverot durvis apmeklētājiem. Tagad, kad šis brīdis ir klāt, mums ir prieks paziņot, ka apmeklētājus gaidīs gan jau tradicionālās, gan jaunas, gan topošas izstādes.

Pagaidām muzejus varēs apmeklēt vien individuāli – 1 persona vai vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Apmeklējot muzeju jāturpina ievērot savstarpēja 2 metru distance, vienīgais izņēmums ir vienā mājsaimniecībā dzīvojošas personas, kā arī ir jālieto mutes un deguna aizsegs. Pie ieejas apmeklētājus sagaidīs roku dezinfekcijas līdzekļi, muzeji paredzēs vismaz 25m2 publiski pieejamas telpas vienai personai. Iepriekšēja pieteikšanas Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā un Daugavpils Māla mākslas centrā nebūs nepieciešama. Pasākumi un muzejpedagoģiskās nodarbības pagaidām vēl netiks organizēti. 

No 15. jūnija vakcinētas personas vai personas, kuras Covid-19 pārslimojušas, varēs apmeklēt muzejus un muzeju grupu ekskursijas gida pavadībā, nelietojot deguna un mutes aizsegus un neievērojot savstarpēju 2 metru distanci.

Gribam pateikties mūsu apmeklētājiem par pacietību, izturību un neatlaidīgo interesi par muzeja atkalatvēršanos! Gaidām Jūs ciemos no 5. jūnija, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā un Daugavpils Māla mākslas centrā.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ