+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Virtuālā izstāde "Muzeja dārgumi" #daugavpils745

04.06.2020

Atzīmējot Daugavpils vārda simtgadi un pilsētas 745 gadu jubileju, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs sagatavojis īpašu virtuālo izstādi “Muzeja dārgumi”.

No 1. līdz 7. jūnijam Daugavpilī tiek atzīmēta Daugavpils dzimšanas dienas nedēļa. Lai svētki būtu pēc iespējas daudzveidīgāki, vairākas aktivitātes šajā nedēļā sarūpējis arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs. Paralēli jaunām izstādēm, tiek strādāts arī pie virtuālajām aktivitātēm.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā īpašu virtuālo izstādi “Muzeja dārgumi”. Tajā piedāvāts neliels ieskats muzeja krājuma priekšmetos, kas ikdienā apmeklētājiem nav pieejami. Video pieejams te: www.youtube.com/watch

Jāpiebilst, ka Daugavpils dzimšanas dienas svinības ar izstādēm un virtuālām aktivitātēm muzejā turpināsies gandrīz visu nedēļu. Bet, 6. jūnijā  ikvienam interesentam būs iespēja apmeklēt Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja, kā arī Daugavpils Māla mākslas centra ekspozīcijas un izstādes bez maksas.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ