+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Te ir darbs MUZEJPEDAGOGAM

10.01.2020
Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde – Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs  aicina darbā aktīvu, atraktīvu, atbildīgu muzejpedagogu ( pr.kods: 262106). Ar darbinieku tiek plānots slēgt darba līgumu uz nenoteiktu laiku. Alga 670 euro.

Pretendentiem CV un motivācijas vēstuli jāiesniedz muzejā Rīgas ielā 8, Daugavpilī (21.kab.) vai sūtot pa e-pastu : museum@daugavpils.lv  līdz 2020.gada 26.janvārim. Tālrunis uzziņām : 65422709.

Darba pienākumi:

·                     Izstrādāt, vadīt un attīstīt izglītības programmas (muzejpedagoģiskās programmas, radošās darbnīcas u.c.) dažādām mērķauditorijām;

·                     Izstrādāt un vadīt muzejpedagoģiskās programmas par jebkuru tēmu bērniem un jauniešiem gan speciāli izveidotā telpā, gan ekspozīcijās;

·                     Organizēt un vadīt daudzveidīgas radošās darbnīcas, kurās skolēni kļūst par aktīviem tās dalībniekiem;

·                     Organizēt radošās darbnīcas pielietojot savas rokdarbu prasmes dažādās tehnikās;

·                     Veikt muzeja izglītojošo programmu piedāvājuma mārketingu: veidot reklāmas un

mārketinga kampaņas, reklāmas iespieddarbu saturu u.c

·                     Nodrošināt sadarbību ar skolām un pašvaldību izglītības pārvaldēm un veidot izglītojošus materiālus bērnu un jauniešu auditorijai;

·                     Attīstīt KM iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” muzeja Daugavpilī piedāvājumu un veidot jaunus izglītojošā darba muzeja produktus;

·                     Īstenot projektus līdzekļu piesaistei izglītības programmu, pasākumu un akciju nodrošināšanai;

·                     Piedalīties kultūras mantojuma popularizēšanā.

Prasības pretendentiem:

·                     Augstākā izglītība. Vēlams izglītības zinātņu bakalaura grāds pedagoģijā;

·                     Teicamas latviešu valodas un krievu valodas zināšanas;

·                     Rokdarbu veidošanas prasmes dažādās tehnikās un spēja to iemācīt citiem;

·                     Vēlama darba pieredze skolā vai pirmskolas izglītības iestādē. Iepriekšēja pieredze pedagoģijā un/vai pasniegšanā tiks uzskatīta par priekšrocību;

·                     Lieliskas komunikācijas un organizatoriskās prasmes;

·                     Atvērtība, precizitāte, atbildīgums un radošums;

·                     Spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, kā arī strādāt komandā;

·                     Datorprasmes MS Office vidē.

Piedāvājam :

·                     Darbavietu Daugavpils centrā;

·                     Interesantu un dinamisku darbu saliedētā kolektīvā;

·                     Iespēju īstenot savas radošās idejas muzejpedagoģijas praksē;

·                     Profesionālās pilnveidošanās iespējas;

·                     Pastāvīgu atalgojumu 670 EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas;

Amatam noteikts:

·                          Normālais darba laiks, uz nenoteiktu laiku.

CV un motivācijas vēstuli jāiesniedz muzejā Rīgas ielā 8, Daugavpilī (21.kab.) vai sūtot pa e-pastu: museum@daugavpils.lv,  līdz 2020. gada 26. janvārim. Motivācijas vēstulē aicinām pamatot, kā Jūsu prasmes, zināšanas un pieredze ir atbilstošas darbam muzejpedagoga vakancē.

Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kas būs izvēlēti nākamai atlases kārtai.

Pamatojoties uz Fizisko personas datu aizsardzības likuma 8. panta pirmo daļu, muzejs  informē, ka jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi un iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs.