+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Sanri un Unas Guras izstāde “SIMBIOZE”

16.12.2019

20. decembrī plkst. 16.30 Daugavpils Māla mākslas cenrā tiks atklāta Daugavpils mākslinieču – gleznotājas Sanri un keramiķes Unas Guras darbu izstāde “SIMBIOZE”.

„SIMBIOZE” ir kopīgi veidota izstāde, kurā divas mākslinieces veiksmīgi viena otru papildina. Izteiktu krāsu košumu izstādei sniedz Sanri spilgto toņu gleznas, bet telpiskumu ar neordinārām formām rada Unas Guras „pumpainā” keramika.

Katrai māksliniecei ir savs radošās telpas redzējums, tomēr abas iedvesmojas, un savos darbos iekļauj dabas motīvus. Sanri gleznās dominē spilgti zilie, zilganzaļie, rozā un oranžīgie toņi, bet pa vidu mijas akcentēti augu un dabas motīvi. Savukārt Unas Guras lielformāta keramikas objekti pēc formas atgādina akmeņus. Darbi klāti ar ritmisku „pumpu” rakstu, kas viņas darbiem, apvienojumā ar pašas iesauku – Unella, devuši nosaukumu – Pumpunella.

 Sanri un Unas Guras mākslas darbu izstādes “SIMBIOZE” atklāšana norisināsies Daugavpils Māla mākslas centrā (18. novembra ielā 8) piektdien, 20. decembrī plkst. 16.30.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ