+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Labdarības akcija Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā

11.12.2019

Lai Ziemassvētkos iepriecinātu Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra iemītniekus, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina ikvienu interesentu sarūpēt sirmgalvjiem dāvanas un līdz 22. decembrim nogādāt tās muzejā, kur tās tiks iepakotas un nogādātas centra iemītniekiem.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs jau vairākus gadus īsteno labdarības akcijas, lai Ziemassvētkos iepriecinātu tos, kuriem ikdienā klājas grūtāk. Šogad muzeja darbinieki nolēmuši iepriecināt Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas centra iemītniekus. Ikviens aicināts iesaistīties labdarības akcijā, sarūpējot dāvanā lietas, kas ikdienā noderēs sirmgalvjiem – higiēnas preces, kosmētikas un parfimērijas līdzekļus, zeķes, cimdus un naktskreklus, kā arī Ziemassvētku kārumus.

Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālais centrs ir Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde, kas nodrošina mājokli, pilnu aprūpi un sociālo rehabilitāciju personām, kuras vecuma vai veselības stāvokļa dēļ nespēj sevi aprūpēt. Kopumā Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālais centru pastāvīgu aprūpi nodrošina vairāk nekā 270 sirmgalvjiem.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja kolektīvs aicina līdzcilvēkus nepalikt vienaldzīgiem, un kopīgiem spēkiem rast iespēju Ziemassvētkos iepriecināt sirmgalvjus ar noderīgām un praktiskām lietām. Gatavojot dāvanas, aicinām ievērot sanitārās normas un izvēlēties kārumus slēgtā iepakojumā.

Ikviens interesents tiek aicināts piedalīties labdarības akcijā, līdz 22. decembrim nogādājot savu dāvanu Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā. Savukārt muzeja darbinieki parūpēsies, lai dāvanas Ziemassvētkos tiek nogādātas Daugavpils pensionāru sociālās apkalpošanas teritoriālā centra iemītniekiem.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ