+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Ģimenes diena Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā.

21.05.2019
Vasara tuvojas un vecāki aizdomājas par to, kā pēc sarežģīta mācību procesa saviem bērniem organizēt interesantu un neaizmirstamu radošu atpūtu.
26. maijā plkst. 13.00 – 14.00 Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā visai ģimenei apmeklēt muzeju un piedalīties jaunā meistarklasē, kuru vadīs māksliniece un grāmatas „Filcis. Visi filcēšanas veidi” autore Ksenija Šinkovska.

Ksenija ir daudzu starptautisko izstāžu dalībniece, kā Latvijā, tā arī Japānā, ASV, Anglijā, Francijā, Krievijā, Austrālijā u.c. valstīs. Darbā ar filci viņai ir jau bagāta 20 gadu pieredze.
Lai cik tas nebūtu dīvaini, bet 21. gadsimtā šis materiāls nebūt nav zaudējis savu aktualitāti. Meistares vadībā izgatavosim piekariņus kā savas mājas interjera dekoru.
Modernā pasaulē interjera noformēšana nebūt nav pēdējā joma, kur dabīgais filcis ir atradis savu pielietojumu. No saveltās vilnas var radīt desmitiem interesantu interjera priekšmetu. Ļoti bieži filča piekariņus dāvā kā interjera dekoru vai kā papildinājumu pamatdāvanai. Piekariņus var izmantota arī kā suvenīrus.
Bērnu aizsardzības dienas priekšvakarā izgatavojiet un uzdāviniet ar savām rokām izgatavotu piekariņu saviem mīļiem cilvēkiem. To var izgatavot vecāki kopā ar bērniem.
Dalīties ar ziņu:
atpakaļ