+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Kāzas muzejā

KĀZAS MUZEJĀ

 Dārgie jaunlaulātie!!!


Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs piedāvā sirsnīgu kāzu programmu tieši Jums – „Kas par kāzām… bez muzeja!?”.

Jums būs vienreizēja iespēja doties ceļojumā laikā! Ceļojums sāksies pa mīlestības aleju neganto kāzu muzikantu ritmos. Pēc tam laika rats visus ieraus bruņinieku laikmetā, kur līgavai būs iespēja pārvērsties par visapburošāko galma dāmu, bet līgavainim – par bravurīgu, elegantu un mīlestības pārpilnu bruņinieku.  
Laika ratam griežoties būs iespēja nokļūt īstā lauku sētā un iejusties saimnieka un saimnieces tēlā – uzcept maizi, sagludināt veļu…
Tālāk laika rats Jūs ieraus Oskara Stroka tango ritmos, kā arī  varēs noskaidrot, kurš tad jaunajā ģimenē būs biezā maka turētājs.

Visa ceļojuma laikā Jūs u
zzināsiet ļoti daudz par kāzu tradīcijām un paražām, iepazīsities ar nostāstiem un leģendām, kā arī iedegsiet laimīgās dzīves uguni!

Pēc visām jautrajām izdarībām muzejā vai muzeja pagalmā varēs iebaudīt līdzi paņemto šampanieti un pīrāgus.

Programma ilgst vienu stundu

Cena sākot no Ls 35,00.

 Sīkāka informācija un pieteikšanās pa tālr. 654-26804


Iegriezieties ciemos dzīves skaistākajā brīdī!

P.S. Vēlamies atklāt mazu noslēpumu, ka sena leģenda vēsta- kas apmeklēs muzeju savā kāzu dienā, dzīvos visu mūžu laimē, bagātībā un  mīlestības pārpilnībā!Dalīties ar ziņu:
atpakaļ