+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

LIELFORMĀTA KERAMIKAS SKULPTŪRU IZSTĀDE DAUGAVPILS MĀLA MĀKSLAS CENTRĀ

21. martā plkst. 16:00 Daugavpils Māla mākslas centrā notiks Lielformāta keramikas skulptūru izstādes atklāšana. Izstādes eksponātus pagājušā gada nogalē Starptautiskajā keramikas plenērā „Ficticle circle” veidojuši konkursa kārtībā izvēlētie seši Latvijas un Lietuvas keramiķi. Latviju pārstāv plašākai Daugavpils publikai jau pazīstamās mākslinieces Mairita Folkmane un Ilona Šauša. Izstāde iepriecinās ar skaitliski nelielu, taču interesantu kolekciju, kura pārsteigs ar izvēlētajām tēmām un stilistiski atšķirīgo risinājumu, turklāt izstādes atklāšanā būs skatāma kāda darba tapšanas videoperformance.

Izstādes darbi ir tapuši kultūras projekta „Radošo industriju attīstība Latvijas- Lietuvas pārrobežu programmā” ietvaros, kas ir realizēts Latvijas- Lietuvas pārrobežu sadarbības programmā 2007-2013.g. ar Eiropas reģionālās attīstības fonda un Utenas  pašvaldības atbalstu.

Pēc izstādes Daugavpils Māla mākslas centrā Utenas mākslas muzejam piederošās keramikas skulptūras ceļos uz Ļeļunai, kur tiks izvietotas dabā pie topošās Laikmetīgās mākslas rezidences.

 


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ