+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas darbu izstāde

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā šo svētdien, 10. jūnijā plkst. 13.00 notiks Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas darbu izstādes atklāšana. Daugavpils reģiona mākslinieku asociācija (DRMA) ir profesionāla radoša organizācija, kas apvieno 30 dažādu paaudžu, skolu un nozaru profesionālos māksliniekus: gleznotājus, grafiķus, tēlniekus, tekstilmāksliniekus, keramiķus, scenogrāfus, dizainerus.

DRMA ir dibināta 1998.gadā. Organizācijas mērķis ir veicināt jaunradei labvēlīgus apstākļus, popularizēt asociācijas biedru radošā darba rezultātus, aizstāvēt mākslinieku radošo brīvību, morālās, ekonomiskās, sociālās tiesības un profesionālās intereses.
  
            Mākslinieku asociācija ir nevalstiska organizācija, tajā nav algotu darbinieku. DRMA biedri pašu spēkiem, rakstot projektus finansējuma saņemšanai, organizē mākslas izstādes daudzās pilsētās Latvijā un ārzemēs. Latvijā DRMA biedri ir organizējuši izstādes Rīgā, Daugavpilī, Līvānos, Krāslavā, Preiļos, Talsos, Valmierā, Jēkabpilī, Madonā, kā arī ārpus Latvijas robežām – Lietuvā, Baltkrievijā, Vācijā, Igaunijā, Krievijā, Austrijā, Polijā, Francijā, Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā, Spānijā, Uzbekistānā, Somijā, Šveicē, Itālijā, Gruzijā, Portugālē, Lielbritānijā, Nīderlandē, Moldovā, Čehijā, Rumānijā, Izraēlā, Marokā, Ķīnā un Indijā. 14 gadu laikā mākslinieki kopumā sarīkojuši 83 personālizstādes un piedalījušies apmēram 400 grupu izstādēs Latvijā un ārzemēs.

Daugavpils reģiona mākslinieku asociācijas izstāde būs apskatāma no 10.06.2012. līdz 08.07.2012. Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālē, Rīgas ielā 8.


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ