+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

Jauna interaktīvā programma muzejā „Es esmu tekstildizaineris!”

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs aicina skolēnus (no 1. kl. līdz 7. kl.) piedalīties jaunajā interaktīvajā programmā „Es esmu tekstildizaineris!”.
Skolēniem būs iespēja radoši izpausties, veidojot katram savu tekslildarbiņu 
gobelēnu izstādes „Mīti, leģendas, noslēpumi” izstāžu zālē un uzzināt par Latvijas tekstilmākslinieku darbiem. Programmas mērķis ir attīstīt raksturīgās pasaules izzināšanas spējas skolēniem: prasmi skatīties un ieraudzīt, klausīties – sadzirdēt, izjust un izprast pasauli, arī sevi pašu.

Nodarbība muzejā dod iespēju tikties ar autentisku muzeja priekšmetu, kas satur informāciju par mākslas, vēstures un kultūras notikumiem.

Programmas uzdevumi:

·         veicināt interesi un izpratni par mākslas vērtībām, radīt cieņu pret garīgo mantojumu;

·         iepazīstināt skolēnus ar dažādu paaudžu desmit mākslinieku radošo tekstilmākslas darbu devumu plašākā laika periodā;

·         iemācīt skolēniem veidot savu vizuālās mākslas darbu atbilstoši mākslas veida paraugiem, dodot iespēju apgūt un attīstīt praktiskās iemaņas, motivējot radošuma attīstību skolēniem;

·         iepazīstināt skolēnus ar mākslinieku darbiem, dodot iespēju tikties, komunicēt un sadarboties ar māksliniekiem, izprast viņu darbības specifiku.

Nodarbības ilgums: 45 min.

Cena: 0.50 Ls

 Lūdzam pieteikties vismaz 3 dienas iepriekš pa tālr.: 26139690, 654 24155 vai 20203713.

Esiet laipni gaidīti!


Dalīties ar ziņu:
atpakaļ