+371 65422709, 20203713
Ekskursiju pieteikšana
aptauja
Vai Jūs bieži apmeklējat Daugavpils muzeju?
Ziņu arhīvs

26. maijs - ĢIMENES DIENA

Svētdien, 26. maijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notiks ĢIMENES DIENA. Aicinām visu ģimeni svētdien par īpaši izdevīgu cenu – biļete tikai Ls 1,00 visai ģimenei neatkarīgi no cilvēku skaita – apmeklēt ekspozīcijas un izstādes un plkst. 13.00 piedalīties interaktīvajā nodarbībā „Viduslaiku bruņinieki un Dinaburgas pils”. Tieši pirms pilsētas svētkiem ģimenes dienas tēma saistīta ar Dinaburgas pils dibināšanas vēsturi un viduslaikiem, kurus raksturo notikumu un parādību daudzveidība – tā ir lielo impēriju rašanās, inkvizīcijas, alkīmiķu, bruņinieku, varoņdarbu mīlestības dēļ laiks un tajā vērojami pirmie renesanses laika mākslas iedīgļi. 
Programmas laikā būs iespēja ielūkoties viduslaikos, iepazīt bruņinieku ordeņu, krustnešu gājienu vēsturi un bruņinieku tradīcijas. 
Viduslaiku arhitektūras pieminekļi – tās ir pilis, kas visprecīzāk raksturo šo laikmetu. Dinaburgas pils vēsture ļaus vairāk uzzināt par bruņinieku un apkārtnes iedzīvotāju dzīvi un sadzīvi.
Ikvienam būs iespēja iedzīvināt pagātnes tradīcijas: izgatavot zobenu un daiļajai dāmai rozi, bet vismazākie apmeklētāji izkrāsot bruņieku vairogus. Programma ilgs 1 stundu.
Laipni lūgti!
Dalīties ar ziņu:
atpakaļ